Unicorns

STRONA TEAM UNICORNS, KTÓRY WSPIERANY JEST PRZEZ GAMINO.PL

 

Jesteśmy drużyną esportową, której zawodniczkami są:
Eva, sy$ka, Letty, infinity i Angieee.

Gramy ze sobą od kilku miesięcy i w tym czasie udało nam się pokonać wiele czołowych damskich formacji CS:GO, m.in. Team Property czy MASY. W początkowej fazie istnienia reprezentowałyśmy brazylijską organizację Ultraviolent e-Sports, ale zdecydowałyśmy z niej zrezygnować i szukać wsparcia ze strony sponsorów na własną rękę. Posiadamy sporą rzeszę fanów, a nasze mecze są zawsze oglądane przez wielu widzów.

Trenujemy regularnie, kilka razy w tygodniu, ciągle starając się poprawić nasze umiejętności indywidualne i drużynowe.

Nasze zawodniczki:

 

Ola „Infinity” Dydak
Witam, nazywam się Ola, a w społeczności esportowej jestem bardziej znana jako Infinity. Mam 20 lat i na co dzień jestem studentką Uniwersytetu Jagiellońskiego na kierunku Bezpieczeństwo Narodowe.

Moja przygoda z grami komputerowymi zaczęła się w szkole średniej i trwa do dnia dzisiejszego. Popularna strzelanka FPS – Counter-Strike: Global Offensive od ponad 2 lat jest drugą częścią mojego życia. Do tej pory poświęciłam na szkolenie swoich umiejętności 4,000 godzin w związku z czym mogę śmiało rywalizować z innymi dziewczynami na bardzo wysokim poziomie rozgrywek.

Do tej pory grałam w dwóch pół-amatorskich drużynach żeńskich i uczestniczyłam w jednym lanie, na którym wraz z drużyną zajęliśmy 3-4 miejsce. Obecnie jestem zawodniczką Team Unicorns wraz z Angieee, LettyS, sy$ką oraz Evą. Uważam, że nasza drużyna ma w sobie bardzo duży potencjał na podbicie żeńskiej sceny popularnego „Kantera”. Każda z nas posiada spore umiejętności, a dodatkowo ciężko trenujemy, co przynosi efekty w zmaganiach drużynowych.

Transmisje z naszych meczy cieszą się dużą popularnością, a nasz fanpage zyskuje coraz więcej fanów. Wraz z dziewczynami chciałybyśmy, aby żeński esport zyskał popularność na scenie międzynarodowej porównywalną do męskiego. Naszym marzeniem jest stworzenie drużyny, która będzie godnie reprezentować Polskę.

 

 

Angelika „Angieee” Kumorkiewicz:
Witam, jestem Angelika (20l), znana pod nickiem “Angieee”. W CSa gram ogólnie około 7 lat zaczynając od 1,6, w CS:GO zdążyłam już przegrać 4000 godzin. W dni wolne od treningów streamuję na twitch.tv (klik!), oraz staram się rozwijać mój kanał na YouTube (klik!) . Esport jest moją pasją, wiążę z nią przyszłość i mam nadzieje, że z czasem nasza scena FEMALE CS:GO rozwinie się bardziej niż dotychczas. Sama będę się starała w jakiś sposób kobiecy esport rozwijać i pogłębiać, choć jestem świadoma tego, że nie jest to proste, ale wierzę w swoje możliwości i moją drużynę.

Lany:

 • 1st place Santa’s Offensive Rzeszów 2015
 • Vexteriam Cup Nowy Targ 2016
 • 1st place Podkarpacki Turniej CS:GO Jarosław 2016
 • 1/16 GOOD GAME EXPO 2016
 • 3-4 place GamerLan Świlcza 2016
 • Cracaw Game spot 2014
 • ProVirtual Esport Championship 2017 Jasło

Ex. Teamy:

 • SYS – Gaming
 • ZET – eSports
 • Universal Soldiers
 • Hyper Shots
 • GF-Gaming Ladies
 • Aristocratic Ladies

Wydarzenia esportowe, na których byłam:

 • IEM Katowice 2015 i 2016
 • Poznań Game Arena 2016

 

 


Sylwia „sy$ka” Jędrzejczak

Sylwia, lat 21, na co dzień pracuję, jak i uczę się. Moja przygoda z CSem zaczęła się w 2008 roku, najpierw 1.6, a w 2013 roku zaczęłam grać w CS:GO.

Grałam w takich teamach jak: SYS-GAMING, ZET-eSports, Universal Soldiers, Hyper Shots, RedFox, Genesis Team.

Najbardziej kojarzony był Team Genesis, ponieważ naszym składem pojawiłyśmy się na lanie w Zwoleniu czy Poznaniu. Także można było spotkać nas na PGA w 2016 roku.

Po rozpadzie Team Genesis dołączyłam do dziewczyn z Unicorns, nie gram jakoś długo z nimi, ale widzę potencjał w tym teamie o czym świadczy ostatnia wygrana na bardzo mocny team jakim jest „Property”. Cieszę się,że mogę grać z nimi, ponieważ dziewczyny bardzo angażują się w grę i chcą wiele osiągnąć. Naszym celem jest zająć jak najlepsze miejsce w Female Open Spring 2017, gdzie możliwe jest, że 4 najlepsze drużyny pojadą na lana do Monachium.

Brałam udział na lanach takich jak:

CyberLiga Jarocin -2010r.
Poznań Computer Sport Games(Poznań) – 2013 i 2014r.
Świdnica Lan Party – 2015r.
Zwoleń Game Cup 2 – 2016r.
Check-Point – 2016r.

Wydarzenia esportowe (targi związane z grami):

Poznań Game Arena (odbywa się na przełomie października) 2012-2016

Wywiady:

http://esportnow.pl/csgo/p12084/

http://www.spidersweb.pl/2016/02/redfox-gaming-alsen-team-cs-go.html

http://izaktv.pl/rozpad-genesis-syka-dolaczyla-ultraviolent-e-sports/

http://csgames.pl/news/4497/

 

 

 

Martyna „LettyS” Owsik
Witam, mam na imię Martyna, mam 18 lat, a mój nick to Letty. Jestem kapitanem drużyny Unicorns.

W CSa gram odkąd skończyłam 10 lat dzięki mojemu bratu, który pokazał mi jak ciekawa jest owa produkcja. Na CS:GO przerzucilam sie w okresie IEM Katowice 2015. Do tej pory wiażę grę z moja przyszłością. Każdą wolną chwilę wykorzystuję, by stawać się coraz lepszą.

Unicorns jest moją pierwszą poważną drużyną damską, z którą bierzemy udział w wielu turniejach offline female jak również próbujemy swoich sił w turniejach męskich. Chcemy pokazać, że CS nie kręci się tylko wokół mężczyzn, a kobiety także mogą z nimi konkurować..

Każda z nas pełni dużą rolę w drużynie. Mimo że gramy ze sobą dopiero 4 miesiące, bardzo dobrze się razem zgrywamy. Chciałybyśmy wyjeżdżać razem na różne turnieje, ponieważ umocniłoby to naszą drużynę jeszcze bardziej.

Póki co miałam tylko jedną okazję wystapić na pierwszej edycji lana Płock Electronic League.

Odwiedziłam Warsaw Games Week w 2015 oraz PGA w 2016, ale planuję również wyjazdy na kolejne eventy z dziewczynami, ponieważ są one niesamowitymi doświadczeniami oraz można poznać tam wiele ciekawych ludzi.

 

 

Ewelina „Eva” Adamowicz:
Witam serdecznie, nazywam się Ewelina, lecz znana bardziej jestem jako Eva. Moja przygoda z produkcją Valve rozpoczęła się 11 lat temu w jednej z warszawskich kawiarenek internetowych. Mimo iż sercem bliżej mi do 1.6 to z biegiem lat pokochałam także Globala, z którym jestem już od roku 2012. Od tego czasu minęło mi już ponad trzy tysiące godzin co zaowocowało niemałymi umiejętnościami.

W lutym 2016 pojawiłam się na lanie w Oleśnie, gdzie reprezentowałam drużynę Syndicate. Od niedawna postanowiłam spróbować swoich sił w damskiej scenie esportowej. Razem z Letty chciałam utworzyć team, w którym będą występowały najlepsze dziewczyny z Polski. Tak oto do składu dołączyła Infinity, Angie oraz w późniejszym czasie Syśka.

 

 

Fanpage naszej drużyny można polubić tutaj: